LV RU EN

Par mums

Medicīnas centrā "Medvaravīksne" ārstnieciskie pakalpojumi tiek veikti katram pacientam individuālām vajadzībām. Uzturēšanās laikā pacients ir nodrošināts - medicīnisko palīdzību, sanitāra aprūpi, ēdināšanu pēc katra pacienta gaumes. Terapijas laikā pacients visu dienakti ir ārstu uzraudzībā.

 
Medicīnas centrs atrodas skaistā Latvijas pilsētā - Ogrē (apmēra 30km no Rīgas). Mūsu medicīnas centrā tiek sniegta kvalitatīva narkoloģiskā palīdzība. Mūsu iestādē strādā sertificēti un augsti kvalificēti ārsti-narkologi, kā arī medicīnas māsas. Mūsu sniegto pakalpojumu klāstā ir alkohola, narkotisko un psihotropo vielu, kā arī azartspēļu atkarības ārstēšana. Medicīnas centrā veicam detoksikāciju un sniedzam ārsta-narkologa konsultācijas.

Mēs apkalpojam katru pacientu, kas vēlas ārstēties brīvprātīgi. Nevienu neiespaidojam un vardarbību nepielietojam. Tikai abpusējā dialogā tiek panākti vēlamie rezultāti.

Medicīnas centrā ir gaišas un mājīgas palātas. Konsultē kvalificēti ārsti un aprūpē profesionālas medmāsas. Mūsu komandā strādā tikai sertificēti ārsti un medmāsas. Mēs strādājam diennakti bez brīvdienām. Mums vienmēr var piezvanīt pa diennakts telefonu 2 7701777

Aicinām izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus atkarīgo pacientu ārstēšanā, spējam nodrošināt atbilstošu medicīnisko aprūpi un ārstēšanu laba komforta apstākļos.

Atsauksmes

Liels paldies "Varavīksnes" māsiņām, kuras veic tik liela apjoma darbu ! Paldies par sirsnību, iedrošināšanu, sapratni. Paldies par skaisto interjeru , kur katrs cilvēks jūtas labi. Labi cilvēki, skaistas telpas, tas palīdz aizmirst mūsu lielās problēmas.
Pacients