LV RU EN

Pakalpojumi

Visos pakalpojumos mēs garantējam konfidencialitāti!

Palīdzība visu diennakti

Klientam jebkurā diennakts laikā tiek sniegta visa nepieciešamā palīdzība alkohola lietošanas pārtraukšanai un paģiru sindroma noņemšanai.

Ambulatorā ārstēšana

Mūsu narkologi piedāvā 5 dienu ambulatorās ārstēšanas kursu, kurš palīdz atjaunoties organismam pēc ilgāka alkohola lietošanas perioda.

"Plosta" pārtraukšana

Tiek pielietota detoksikācijas terapija, kuras laikā klients ir mediķu uzraudzībā 6 vai 24 stundas.

Palīdzības sniegšana mājās

Dodamies mājas vizītēs, kurās palīdzam pacientam pārtraukt "plostu" un noņemam paģiru sindromu. Apkalpojam visā Latvijas teritorijā.

Veiksmes spēļū un azartspēļu atkarīgo ārstēšana

Sniegsim atbalstu un palīdzību ar šo atkarības veidu sirgstošajiem klientiem.

Narkologa konsultācijas

Brīžos, kad rodas tieksme iedzert vai moka diskomforts, bezmiegs un depresija, kā arī dēļ alkohola lietošanas ir problēmas darbā un ģimenē, vēlama ir narkologa konsultācija. Narkologs palīdz ne tikai paģiru gadījumā, bet arī palīdz iegūt stabilu atturību. 

Piedāvājam sertificēta narkologa kvalificētu palīdzību un konsultācijas dažādu atkarības slimību ārstēšanai. Konsultējam arī ģimenes locekļus, kuriem ir grūtības sadzīvot ar atkarīgo.

Konsultācijas ilgums līdz 45 minūtēm. Pirmreizēja konsultacija 40 EUR , atkārtota 30 EUR.

"Torpēda" jeb sensibilizējošā preperāta ievadīšana

Ja alkohola lietošana sāk traucēt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un neesat par sevi pārliecināts, ka spēsiet patstāvīgi atturēties no alkohola lietošanas, sniedzam pakalpojumu, kurš palīdzēs atturēties no alkohola lietošanas uz ilgāku laika periodu

Paģiru stāvokļa mazināšana.

Vēlamais detoksikācijas (atindēšanas) kurss 2-3 dienas.

Ārstēšanas kurss sevī ietver i/v sistēmas un medikamentus vismaz 3 reizes dienā, kā arī rūpīgu un uzmanīgu personāla aprūpi.

 

Atsauksmes

Lielisks serviss, palīdzēja tikt galā ar mūsu problēmu, paldies!
Ilona